Sklep

Piwnice betonowe

Piwnice ogrodowe nieustannie zyskują na popularności. Wynika to z faktu, iż są niezwykle praktyczne i mają bardzo szeroki zakres zastosowań. Przede wszystkim pełnią funkcję przestrzeni magazynowej przeznaczonej do przechowywania produktów spożywczych. Niektórzy wykorzystują je również do magazynowania narzędzi i akcesoriów ogrodowych. Jeśli Państwo również chcieliby wyposażyć swój ogród w piwnicę/ziemiankę, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej

Piwnice ogrodowe – dlaczego warto?

Piwnice ogrodowe to po prostu przydomowe spiżarnie. Panują w nich optymalne warunki do przechowywania żywności. Ich przestrzeń jest chłodna i nie poddaje się mocnym wahaniom temperatury. Dlatego piwnice/ziemianki świetnie zastępują lodówki.

Betonowe piwniczki są niezwykle cenione przez miłośników win oraz osoby samodzielnie przygotowujące przetwory. Doskonale nadają się również do przechowywania świeżych warzyw i owoców, a także cebulek kwiatowych, które w takich warunkach mogą bez problemu przezimować do wiosny.

W piwniczce betonowej można magazynować również domowej roboty nalewki. Stanowią także rewelacyjną alternatywę dla klasycznych pomieszczeń gospodarczych. Wiele osób wykorzystuje gotowe piwnice betonowe do przechowywania narzędzi i urządzeń ogrodowych.

Gotowe piwnice betonowe na sprzedaż

Nasz zespół, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wprowadził do oferty gotowe piwnice betonowe, ziemianki. Mogą pełnić liczne funkcje m.in. spiżarni lub schowka na akcesoria ogrodowe. Doskonale nadają się do przechowywania produktów spożywczych, gdyż przez cały rok panuje w nich stała temperatura wynosząca 4-8 stopni Celsjusza. Betonowe ziemianki świetnie sprawdzają się również jako spiżarnia do przechowywania alkoholi w beczkach i butelkach. Odpowiednio wykończone piwnice betonowe mogą stanowić również efektowną ozdobę ogrodu.

U nas można zamówić różne rodzaje betonowych piwnic ogrodowych. Posiadamy modele zarówno o mniejszych, jak i większych wymiarach. Wszystkie proponowane egzemplarze wykonane są z solidnych materiałów, dzięki czemu cechują się wysoką jakością, trwałością i wytrzymałością. Doskonale znoszą nawet niekorzystne warunki atmosferyczne oraz  rewelacyjnie spełniają swoje funkcje.

Oferowane piwnice betonowe tworzone są przez zespół doświadczonych fachowców, którzy podchodzą do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem. Dzięki temu zachwycają standardem wykonania i długą żywotnością. Zapraszamy do przejrzenia asortymentu!

Gotowe piwnice betonowe – cena

Ile kosztują gotowe piwnice ogrodowe? Otóż ich ceny są zróżnicowane i zależą m.in. od wymiarów lub modelu. Aby uzyskać dokładne informacje na temat kosztu zakupu poszczególnych piwnic betonowych, należy przejść do asortymentu. Pod zdjęciami poglądowymi oferowanych produktów znajdują się ich ceny.

Oczywiście do kwoty zakupu należy doliczyć koszt dostawy, chyba że zdecydują się Państwo na odbiór osobisty. Nasz zespół oferuje dostawę piwnic specjalnymi pojazdami z dźwigami HDS na terenie całego kraju. Koszt transportu zawsze wyliczamy indywidualnie.

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości związane z naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przy pomocy formularza dostępnego na stronie. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi, doradzimy i przedstawimy dokładne informacje na temat naszych gotowych piwnic ogrodowych.

Gotowe piwnice/ziemianki – opinie klientów

Oferowane przez nas piwnice betonowe cieszą się świetnymi opiniami i bardzo dużą popularnością. Kupowane są przez klientów z wielu zakątków Polski. Użytkownicy wykorzystują je do przechowywania żywności, alkoholu, a nawet narzędzi czy mebli ogrodowych.

Klienci zaznaczają, iż oferowane przez nas piwnice ogrodowe wyróżniają się świetną jakością, trwałością i rewelacyjnymi parametrami. Są pojemne oraz doskonale spełniają swoje zadania. Dzięki temu, że powstają w naszej betoniarni, możemy zapewnić, iż produkowane są z najlepszych materiałów, a także przez doświadczonych fachowców.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

KONTAKT

masz pytanie? zadzwoń lub napisz:

BETON PREF

Sołtyków

664 689 530 880 363 323

masz pytanie?
skorzystaj z formularza obok.

Formularz Kontaktowy