Sklep

Piwnice wysokie

Piwnica to pomieszczenie, które powinno znaleźć się niemal w każdym domu. Czasami jednak może zdarzyć się, że fundamenty nie są na tyle wysokie, aby móc wybudować pod nimi piwnicę. Co więc zrobić w takiej sytuacji? Z pewnością jednym z lepszych rozwiązań mogą okazać się piwnice betonowe wysokie. Te pojemne komórki pozwolą przechować naprawdę wiele rzeczy, na przykład przetwory czy sprzęt ogrodniczy. Jeżeli więc ktoś chce zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania, dobrą opcją będzie wysoka piwnica z betonu, którą można znaleźć w naszym sklepie.

Czytaj więcej

Piwnice betonowe wysokie — najlepsza jakość

Betonowe piwnice wysokie są znane przede wszystkim ze swojej niesamowitej wytrzymałości. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że przechowywane przez niego rzeczy nie ulegną w żaden sposób uszkodzeniu, natomiast sama piwnica zostanie nienaruszona przez wiele lat. Co bardzo ważne, piwnice wykonane z betonu odznaczają się dużym poziomem wodoszczelności. Oznacza to więc, że pomieszczenie nie zostanie zalane nawet pod wpływem najbardziej niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Każdy dostępny u nas produkt został wykonany przy użyciu najlepszych materiałów dostępnych na rynku oraz z wielką starannością. Wysoka piwnica z betonu została również wyposażona w otwór wentylacyjny. Dzięki temu można zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza. Sprawi to również, że wewnątrz pomieszczenia nie będzie panował zaduch i nawet latem będzie tam wyjątkowe, rześkie, chłodne i odświeżające powietrze.

Wysokie piwnice betonowe — komfort oraz bezpieczeństwo

Tym, co wyróżnia dostępne w naszym sklepie wysokie betonowe piwnice jest to, że można ustawić je na swojej działce na wiele różnych sposobów. Jest to spowodowane głównie faktem, że wejście do pomieszczenia zostało umieszczone na krótszej ściance. Jest to więc doskonała propozycja dla osób, które rozważają montaż wolnostojący, lub wkopanie betonowej piwniczki w ziemię. Ta druga opcja pozwoli zaoszczędzić cenne miejsce na dworze i sprawi, że w samym pomieszczeniu będzie chłodniej, dzięki czemu bez obaw będzie można przechowywać w niej na przykład powidła.

Betonowe piwnice wysokie są cenione przede wszystkim ze względu na swoje proporcjonalne wnętrze, optymalną powierzchnię oraz wysokość, co pozwala na swobodne zachowanie pozycji wyprostowanej. Daje to dużą przewagę nad ciasnymi komórkami czy niewielkimi schowkami. Kolejną cechą jest bardzo duża swoboda aranżacji. Dzięki temu użytkownik może popuścić wodze fantazji i dostosować piwnicę do swoich potrzeb.

Wysokie betonowe piwnice — praktyczne wnętrze

Wysokie betonowe piwnice, które oferujemy, to z pewnością pomieszczenia do zadań specjalnych. Mogą one stanowić formę całorocznej spiżarni do przechowywania różnego rodzaju przetworów czy też warzyw. Świetnie sprawdzi się także jako pomieszczenie gospodarcze. Po sezonie można tutaj przechowywać grabie, haczki, czy inne akcesoria ogrodnicze. Kolejnym zastosowaniem może być na przykład piwnica na wino. W piwnicy można łatwo kontrolować światło oraz temperaturę, dzięki czemu trunki będą leżakowały w komfortowych warunkach.

Betonowe piwnice wysokie — dlaczego my?

To właśnie przede wszystkim mnogość zastosowań sprawia, że betonowe piwnice wysokie cieszą się tak dużą popularnością wśród klientów. Potwierdzają to także liczne opinie użytkowników. Zwracają one uwagę zwłaszcza na fakt, że są perfekcyjnie, starannie wykonane i oferują komfortowe warunki cieplne przez cały rok. Również cena naszych produktów, niezwykle korzystna i konkurencyjna, z pewnością przekona niejednego klienta.

KONTAKT

masz pytanie? zadzwoń lub napisz:

BETON PREF

Sołtyków

664 689 530 880 363 323

masz pytanie?
skorzystaj z formularza obok.

Formularz Kontaktowy