Kręgi betonowe

Mimo wzrastającej popularności ekologicznych rozwiązań kanalizacyjnych, tradycyjne szamba betonowe, studnie oraz studzienki kanalizacyjne nadal są często implementowane. Na to rozwiązanie decydują się nie tylko klienci detaliczni (prywatni), ale i przedstawiciele większych przedsiębiorstw. Trudno wyobrazić sobie funkcjonalne użytkowanie zbiorników bez obecności wysokiej jakości kręgów betonowych. W ofercie naszej firmy znajduje się szereg wytrzymałych, solidnych i odpornych na szereg czynników zewnętrznych zbiorników.

Kręgi betonowe – charakterystyka materiałów betonowych

Beton to tworzywo, które wykorzystuje się w pracach remontowo-budowlanych od wielu lat. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim wysokiej trwałości na szereg czynników zewnętrznych. Odpowiednio stworzony materiał betonowy jest wysoce odporny na działanie skrajnie niskich lub wysokich temperatur. Przenikalność wody zależna jest przede wszystkim od struktury betonu. Solidne wykonawstwo kręgu betonowego to gwarancja wytrzymałości na duże siły obciążeniowe. Popularność zbiorników betonowych nie wynika więc tylko z działań marketingowych poszczególnych firm produkcyjnych. Profesjonalne przedsiębiorstwa wiedzą, jak tworzyć kręgi betonowe, aby były one wytrzymałe i konkurencyjne cenowo. Jesteśmy przykładem firmy, która zawsze stawia na piedestale solidne wykonawstwo i doskonały stosunek ceny do jakości.

Betonowe kręgi do studni – nasza oferta

Jesteśmy jednym z największych producentów kręgów betonowych w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w produkcji solidnych zbiorników pozwoliło nam zdobyć zaufanie tysięcy klientów. Dzięki temu możemy stale rozwijać naszą działalność, wykorzystując do tego nowoczesne rozwiązania techniczne. Przy produkcji zbiorników wykorzystujemy specjalistyczną wibroprasę. Nasze kręgi betonowe są dokładnie sprawdzane pod kątem wodoszczelności i nasiąkliwości za pomocą innowacyjnej maszyny do prób statycznych. Podejmujemy współpracę zarówno z dużymi firmami, jak i klientami detalicznymi. Każde zlecenie traktowane jest przez nas w sposób indywidualny. Dobra komunikacja z klientem i gwarancja 100% szczelności kręgów betonowych do studni/szamba to aspekty, które stawiamy na piedestale.

Kręgi betonowe – cena

W naszej ofercie znajdują się kręgi betonowe o wielu wymiarach i rodzajach. Produkujemy zbiorniki jednokomorowe, dwukomorowe, a także wielokomorowe. Cena konkretnego zbiornika zależy więc od poszczególnych parametrów technicznych. Przy wycenie bierzemy pod uwagę także koszta transportu, które różnią się w zależności od miejsca dostawy. Aby ułatwić klientom proces tworzenia wyceny, zadbaliśmy o kalkulator dostaw. Dzięki niemu można kompleksowo zapoznać się z kosztami transportu. Nasz beton spełnia wymogi Państwowego Instytutu Budowlanego (ITB). Osoby decydujące się na współpracę z naszą firmą mają więc gwarancję najwyższej jakości.

Krąg betonowy – trwałość, solidność wykonania i gwarancja szczelności

Doświadczona kadra, specjalistyczny sprzęt, wysoka jakość wykorzystywanych materiałów do produkcji oraz własne laboratorium to aspekty, które warunkują trwałość, solidność i długą żywotność naszych kręgów betonowych. W celu szczegółowego zapoznania się ze specyfikacją danego zbiornika, zachęcamy do zapoznania się z opisami na naszej stronie. Każdy, dostępny krąg betonowy został dokładnie opisany pod kątem parametrów technicznych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub emailowego.

KONTAKT

masz pytanie? zadzwoń lub napisz:

BETON PREF

Sołtyków

664 689 530 880 363 323

masz pytanie?
skorzystaj z formularza obok.

Formularz Kontaktowy