Szamba betonowe Jędrzejów

Szambo betonowe jest niezwykle wytrzymałym zbiornikiem, który znakomicie sprawdza się na działkach, mających trudności z podłączeniem do miejskiej kanalizacji. Oferowane przez nas pojemniki wyróżniają się trwałością, solidnymi konstrukcjami oraz wytrzymałością na działanie niekorzystnych czynników mechanicznych czy zmieniających się warunków pogodowych. Beton należy do niezwykle wytrzymałych materiałów, w związku z czym wykonany z niego zbiornik na nieczystości posłuży swoim użytkownikom przez bardzo długi czas.

Szamba jednokomorowe, Jędrzejów – charakterystyka

Znajdujące się w naszej ofercie zbiorniki jednokomorowe, jak sama nazwa wskazuje, składają się z jednej części wyposażonej w jeden kominek rewizyjny, jeden właz i nie posiadają przegrody. Są one znakomitą opcją dla właścicieli niewielkich działek, z których korzysta ograniczona liczba osób. Montaż tego typu szamb przebiega sprawnie oraz szybko, nie zabierając nadmiernej ilości czasu. Są to najprostsze z dostępnych w naszej ofercie szamb.

Wybór szamba jednokomorowego w Jędrzejowie to świetne rozwiązanie również w sytuacji, w której nie ma możliwości podłączenia się do miejskiej sieci kanalizacyjnej, bądź wtedy, gdy klientowi zależy na atrakcyjnej cenie przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej jakości. 

Szamba dwukomorowe, Jędrzejów – co warto wiedzieć?

Oferowane przez nas zbiorniki składające się z przegrody dwukomorowej to nieco większa konstrukcja, wspaniale nadająca się do montażu na większych działkach, które są intensywniej eksploatowane. Jedna komora przeznaczona jest do zbierania części stałych, natomiast druga do części płynnych. 

W przegrodzie ze stałymi nieczystościami przez cały czas działają mikrokultury pożytecznej bakterii, na bieżąco rozkładające w ściekach związki organiczne. W wyniku tego wydzielana przez fekalia woń nie będzie tak bardzo intensywna, dzięki czemu właściciele działek nie będą musieli aż tak często korzystać z usług świadczonych przez wozy asenizacyjne. 

Szamba wielokomorowe, Jędrzejów – gdzie sprawdzą się najlepiej?

Szambo wielokomorowe to zbiornik o dużej powierzchni oraz wysokim stopniu wytrzymałości, który fantastycznie nadaje się do zastosowania przy sporych obiektach budowlanych i działkach, z których każdego dnia korzysta większa liczba osób. W związku, z czym znakomicie sprawdzą się jako opcja dla właścicieli domów wielorodzinnych, galerii handlowych czy zakładów przemysłowych. 

Szamba wielokomorowe w Jędrzejowie wyróżniają się wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ są nie tylko trwałe, ale również wodoszczelne, dzięki czemu można zamontować je w mało sprzyjających warunkach. 

Dlaczego warto zainwestować w gotowe szamba w Jędrzejowie?

Znajdujące się w przygotowanej przez nas ofercie szamba betonowe są rozwiązaniem, z którym związanych jest mnóstwo korzyści. Posiadamy własną betoniarnię oraz zaplecze laboratoryjne, w wyniku czego produkowany przez nas beton spełnia wymogi Państwowego Instytutu Budowlanego. 

Oferowane przez nas zbiorniki charakteryzują się wysoką szczelnością, w związku z czym nieczystości nie mają możliwości zanieczyszczenia środowiska naturalnego poprzez wydostanie się z wnętrza przegrody bądź przegród. 

Wykorzystywana przez nas mieszanka betonowa tworzona jest z najwyższej jakości składników, z dbałością o najdrobniejsze detale. Zależy nam, aby nasze wyroby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dlatego przez cały czas pracujemy nad rozwojem swojej firmy.