Szamba betonowe Kielce

Gotowe szamba w Kielcach to specjalne zbiorniki wykonane z wytrzymałego betonu, przeznaczone do gromadzenia ścieków. Montujemy je w tych miejscach, w których posesja nie jest przyłączona do kanalizacji, a więc szczególnie w domach jednorodzinnych położonych poza obszarami miejskimi lub w rejonach, w których system kanalizacyjny nie jest jeszcze dobrze rozwinięty. Produkty dostępne w ofercie spełniają najwyższe standardy dotyczące jakości, dlatego też doskonale sprawdzają się w codziennym użytku.

Nowoczesne szambo betonowe, Kielce – nienaganna wytrzymałość

W związku z koniecznością składowania fekaliów w jednym miejscu, szamba wielokomorowe w Kielcach oraz ich prostsze odpowiedniki muszą być w pełni szczelne, aby zapobiegać przeciekaniu. Wszystkie elementy naszych szamb zostały wykonane z wysokiej jakości mieszanki betonowej, która po utwardzeniu zachowuje odpowiednią trwałość. Beton ten jest odporny na warunki atmosferyczne, dlatego też szambo może służyć tak samo dobrze przez wiele lat. Gotowe szamba w Kielcach projektowane są w taki sposób, aby były w pełni szczelne i nie przepuszczały ścieków do gruntu. Zachowanie takiej szczelności jest niezwykle istotne, ponieważ zapobiega zanieczyszczeniu wód gruntowych. Podobne problemy występują przy korzystaniu z tańszych szamb, których szczelność nie została dokładnie sprawdzona. Wybierając szambo betonowe w Kielcach pochodzące z naszej oferty można mieć pewność, że doskonale sprawdzi się ono w docelowym zastosowaniu.

Szamba jednokomorowe – Kielce i okolice

Prosta konstrukcja szamb jednokomorowych nie traci na popularności. Główną ich częścią jest jedna duża komora, w której gromadzone są ścieki. Odpowiednia pojemność takiej komory sprawia, że szambo może pokryć zapotrzebowanie gospodarstwa domowego na miejsce do składowania ścieków. Szczelne zamknięcie szamba gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie składowania ścieków. Podczas dopasowywania szamb jednokomorowych w Kielcach do miejsca instalacji upewniamy się, że wszystkie elementy są dobrze spasowane i nie ma mowy o żadnych nieszczelnościach. W ten sposób zapewniamy najwyższy poziom obsługi.

Zalety szamb dwukomorowych – Kielce

Szamba dwukomorowe w Kielcach to kolejna propozycja, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Jak sama nazwa wskazuje, w tym modelu stosujemy aż dwie komory, dzięki którym możliwe jest skuteczniejsze oddzielanie stałych osadów od płynnej części ścieków. W pierwszej komorze osadza się większość stałych cząstek, natomiast płyny przechodzą do drugiej komory. Skuteczna separacja przeprowadzana w szambie pozwala na lepsze zarządzanie odpadami i zachowanie wyższego poziomu czystości. Jakość wypuszczanych z takiego szamba odpadów jest dużo lepsza, co jest korzystniejsze dla środowiska. Co więcej, odpowiednio przeprowadzana separacja zmniejsza ryzyko powstawania zatorów w poszczególnych elementach instalacji. Choć szamba dwukomorowe w Kielcach nie zastępują pełnego oczyszczania ścieków, to mogą działać jako forma wstępnego oczyszczania, przygotowują ścieki do dalszego przetwarzania w innych systemach.

Szamba wielokomorowe, Kielce – nasza oferta

Przygotowując katalog modeli szamb betonowych zawsze zwracamy uwagę przede wszystkim na jakość produktów – to ona decyduje, czy zbiorniki będą odpowiednio spełniały swoją rolę. Zadowolenie klientów korzystających z naszych usług jest dla nas priorytetem, dlatego nieustannie doskonalimy parametry techniczne zbiorników wykonanych z betonu.

Polecane produkty

KONTAKT

masz pytanie? zadzwoń lub napisz:

BETON PREF

Sołtyków

664 689 530 880 363 323

masz pytanie?
skorzystaj z formularza obok.

Formularz Kontaktowy