Szamba betonowe Myślenice

Mieszkańcy domów jedno- lub wielorodzinnych w pewnym momencie stają przed decyzją o wybudowaniu szamba. Wykonane z betonu modele są optymalnym rozwiązaniem, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających osób. Wyróżniają się nie tylko znakomitą odpornością na uszkodzenia, korozję czy wilgoć, ale również doskonałą wytrzymałością, przyczyniającą się do znaczącego przedłużenia ich żywotności. 

W swojej ofercie posiadamy zarówno jedno-, dwu-, jak i wielokomorowe zbiorniki, co pozwala dopasować rozmiar do powierzchni działki, na której szambo ma zostać wybudowane. Wytwarzany w naszej betoniarni materiał odznacza się trwałością oraz wyjątkową twardością, w wyniku czego świetnie znosi nie tylko skrajne temperatury, ale również ciężar czy wilgotność. 

Szamba jednokomorowe, Myślenice – gdzie sprawdzą się najlepiej?

Szambo jednokomorowe jest bezodpływowym zbiornikiem, wyposażonym w jedną komorę i kominek rewizyjny, bez dostępu do przegrody, która znajduje się w modelach dwu- oraz wielokomorowych. Tak skonstruowany pojemnik na nieczystości idealnie sprawdzi się na niewielkich działkach, a także na terenach o podwyższonej wilgotności. 

Szambo dwukomorowe, Myślenice – czym się charakteryzują?

Produkowane przez nas szamba dwukomorowe zostały wyposażone w specjalną przegrodę przelewową, której celem jest zatrzymanie najcięższych zanieczyszczeń. Dzięki temu do drugiej przegrody trafiają wyłączenie ścieki płynne, które po prawidłowym oczyszczeniu, umożliwiają odprowadzenie wody poprzez komory drenażowe do gruntu. To doskonała opcja, znakomicie wpływająca na środowisko, ale również na obniżenie kosztów eksploatacyjnych, ponieważ wyciąganie zanieczyszczeń ze zbiornika może odbywać się rzadziej niż w przypadku szamba jednokomorowego.  

Szamba wielokomorowe, Myślenice – dlaczego warto?

Inwestycja w dostępne na naszej stronie internetowej gotowe szamba betonowe w Myślenicach wiąże się z wieloma korzyściami. Oferowane przez nas zbiorniki odznaczają się doskonałą szczelnością, służąc swoim użytkownikom przez wiele kolejnych lat. Ponadto dzięki wykonaniu ze szczelnego i wytrzymałego betonu, dostępne u nas pojemniki na nieczystości cechują się wyższą masą, co uniemożliwia wypychanie na zewnątrz przez wody gruntowe. 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Tworzymy firmę z bogatym doświadczeniem, obsługującą setki dużych firm oraz inwestycji. Zapewniamy 100% szczelne zbiorniki, tworzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły ze specjalnie przygotowanego betonu, spełniającego oczekiwania Państwowego Instytutu Budowlanego. W swoich działaniach stawiamy na terminową i szybką realizację zamówienia, a także klarowną komunikację, uwzględniając oczekiwania zainteresowanych świadczonymi przez nas usługami osób. 

Jesteśmy otwarci na nurtujące pytania oraz niejasności, dlatego w razie ich wystąpienia warto się z nami skonsultować, abyśmy mogli podzielić się cennymi wskazówkami i profesjonalnymi poradami.