Szamba betonowe Rybnik

W czasach, gdy tereny wokół miejskie cały czas się rozrastają, a system kanalizacji nie jest na bieżąco rozbudowywany, szambo betonowe może okazać się doskonałym wyborem. Jest to również idealne rozwiązanie na działce, gdzie rzadko kiedy istnieje możliwość podłączenia do kanalizacji. Solidne oraz wyjątkowo trwałe, szambo betonowe może skutecznie pełnić swoją funkcję przez naprawdę długi czas. Chcąc zaopatrzyć się w betonowy zbiornik, warto zapoznać się z ofertą naszej firmy, która od lat dostarcza najwyższej jakości szamba betonowe.

Szambo betonowe Rybnik — dlaczego warto na nie postawić?

Obecnie na rynku są dostępne dwa rodzaje zbiorników na nieczystości – te wykonane z plastiku, czyli tzw. przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz szamba betonowe. Wiele osób zastanawia się, jaki system lepiej sprawdziłby się na ich działce. Należy jednak pamiętać, że zbiorniki wykonane z tworzyw sztucznych są nawet dwukrotnie droższe. Jednak niższa cena to nie wszystkie zalety, jakie ma do zaoferowania szambo betonowe.

Szamba jednokomorowe Rybnik — trwałość oraz wytrzymałość

Tym, co sprawia, że zbiorniki betonowe są tak wyjątkowe, jest sama struktura użytego do ich wykonania materiału. Nasza firma oferuje rozwiązania wykonane z najwyższej jakości betonu. Dzięki temu oferowane przez nas szamba są niezwykle szczelne, a także odporne na działanie środków chemicznych oraz przesączanie się wody. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że zanieczyszczenia z szamba betonowego nie przedostaną się do środowiska naturalnego i nie wyrządzą mu żadnej krzywdy.

Dużym atutem szamba wykonanego z betonu jest również jego duży ciężar, mogący wynosić nawet kilka ton. Dzięki temu zbiornik jest dobrze osadzony w gruncie i wykazuje się dużą stabilnością. Co równie istotne, struktura betonu użytego w naszych zbiornikach sprawia, że te są także niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, ponadto wytrzymują nawet naprawdę duże obciążenia. Co równie istotne, nasz beton składa się wyłącznie z naturalnych składników, dzięki czemu zbiorniki w żaden sposób nie ingerują w stan środowiska naturalnego.

Szamba dwukomorowe Rybnik — kiedy warto je wybrać?

Decydując się na zakup szamba, jednym z największych dylematów jest to, na jaki rodzaj się zdecydować. Na rynku są bowiem dostępne zbiorniki jedno-, dwu-, a nawet wielokomorowe. Szamba jednokomorowe idealnie sprawdzą się na działce, gdzie zużycie wody oraz ścieków jest znacznie niższe. Z kolei do domowego użytku warto wybrać zbiornik dwukomorowy. Pomiędzy komorami znajduje się otwór przelewowy, który oddziela ścieki grubsze od tych płynnych. Te drugie, przy wykorzystaniu specjalnych bakterii, mogą być przemienione w wodę, która z powrotem trafi do środowiska.

Szamba wielokomorowe — Rybnik

Warto pamiętać, że wybór odpowiedniego szamba musi być bardzo dokładnie przemyślany. Rozwiązanie musi być dopasowane nie tylko do budżetu, ale również istniejących warunków na działce. Szamba są niezwykle ciężkie oraz solidne, dzięki czemu nie zagrażają normalnemu użytkowaniu działki. Co równie istotne, do szamba można dokupić specjalną płytę najazdową, dzięki czemu będzie można bezpiecznie jeździć po nim samochodem.

Gotowe szamba Rybnik — dlaczego my?

Mamy świadomość, że szybko rozwijające się miasta oraz powstające działki wymagają niekonwencjonalnych rozwiązań. Dlatego też, jako doświadczona firma, wychodzimy naprzeciw potrzeb naszych klientów, oferując im najlepszej jakości szamba betonowe. Każdy znajdzie u nas zbiorniki dostosowane do swoich potrzeb, które z pewnością nie obciążą zbytnio domowego budżetu.

Polecane produkty

Polecane produkty

KONTAKT

masz pytanie? zadzwoń lub napisz:

BETON PREF

Sołtyków

664 689 530 880 363 323

masz pytanie?
skorzystaj z formularza obok.

Formularz Kontaktowy