Szambo betonowe Śląskie

Jednym z głównych filarów naszej działalności jest produkcja oraz dystrybucja szamb betonowych. Śląskie województwo i znajdujące się w nim miejscowości znajdują się w obszarze naszej działalności. Posiadamy własną betoniarnię oraz laboratorium, dzięki czemu realizowane przez nas produkcje cieszą się ponadprzeciętną wytrzymałością i precyzją wykonania. W ofercie Beton Pref znajdują się szamba jednokomorowe, dwukomorowe, a także szamba wielokomorowe. W Śląsku i okolicach działamy już od wielu lat, dostarczając klientom indywidualnym oraz firmom najwyższej jakości wyroby betonowe.

Szamba betonowe – Śląskie | oferta

W naszej ofercie znajdują się zbiorniki o wielu pojemnościach i różnych liczbach komór. Dzięki temu klienci mogą z łatwością znaleźć produkt, który odpowiada specyfikacji danego budynku mieszkalnego/użytkowego. Jesteśmy doświadczonym producentem zbiorników. Nasza kadra pracownicza służy fachowym poradnictwem w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do doboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba wielokomorowe/dwukomorowe i szamba jednokomorowe | Śląskie

Na naszej stronie internetowej znajduje się szeroka oferta gotowych szamb. Śląskie to jeden z głównych obszarów działalności. Osoby decydujące się na zakup opisywanych wyrobów betonowych otrzymują gwarancję szybkiej realizacji zamówienia. W naszej ofercie znajdują się szamba o różnej liczbie komór.

Zbiorniki jednokomorowe stosowane są do gromadzenia ścieków w gospodarstwach domowych, czy mniejszych zakładach przemysłowych. Kolejnym typem dostępnych na naszej stronie wyrobów betonowych są tzw. szamba dwukomorowe. Śląskie należy do województw, w których znajduje się wiele zakładów produkcyjno-przemysłowych. W takich miejscach zwykle występuje więcej niż jedno źródło. Dwukomorowe/wielokomorowe rozwiązania składają się z dwóch, bądź większej liczby komór. Ich specyfika działania polega na separacji ciał stałych od cieczy.

Gotowe szamba – Śląskie | najwyższe standardy produkcji

Produkowany przez nas beton spełnia oczekiwania Państwowego Instytutu Budowlanego. W labolatorium dokładnie analizujemy wytrzymałość wyrobu, stosująć m.in. innowacyjną i profesjonalną maszynę prób statycznych firmy Matest.

Posiadamy własną betoniarnię i zaplecze laboratoryjne, dzięki któremu nasz beton B-25 W8 spełnia oczekiwania Państwowego Instytutu Budowlanego. Gwarantujemy stuprocentową szczelność, odporność na wilgoć oraz długotrwałość. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowych szamb, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do opisywanej oferty zachęcamy do kontaktu.

Polecane produkty

KONTAKT

masz pytanie? zadzwoń lub napisz:

BETON PREF

Sołtyków

664 689 530 880 363 323

masz pytanie?
skorzystaj z formularza obok.

Formularz Kontaktowy