Sklep

Płyty betonowe drogowe

Betonowe płyty drogowe znajdują swoje zastosowanie podczas tworzenia tymczasowych nawierzchni, na przykład na placu budowy. Z tego powodu ich właściwości i parametry muszą być w pełni dostosowane do intensywnego ruchu pojazdów ciężarowych. Nasza firma obsłużyła już pod tym kątem setki inwestycji, znacznie usprawniając proces budowy. Robimy to za sprawą wysokiej jakości płyt drogowych, które spełniają wszystkie wymogi Państwowego Instytutu Budowlanego.

Czytaj więcej

Wysokiej jakości płyty betonowe drogowe

Produkowane przez naszą firmę płyty betonowe drogowe doskonale sprawdzają się zawsze wtedy, gdy istnieje konieczność wykonania tymczasowej drogi dojazdowej – na przykład prowadzącej na teren budowy. W tego typu sytuacjach położenie asfaltu lub kostki brukowej byłoby zbyt kosztowne i nie leżałoby w interesie inwestora.

Nasze płyty drogowe stworzyliśmy z myślą o tym, by gwarantowały komfortowy przejazd po gruncie, który w przeciwnym przypadku znacznie spowalniałby transport niezbędnych ładunków, a także stwarzałby ryzyko uszkodzenia zawieszenia pojazdów. Konstrukcja oferowanych elementów opiera się na szerokiej wiedzy, wieloletnim doświadczeniu, a ich parametry zostały wielokrotnie sprawdzone w praktyce. Dysponujemy własnym laboratorium, specjalistycznym sprzętem oraz zatrudniamy profesjonalistów z branży betonowej, co stanowi gwarancję jakości.

Czym wyróżniają się płyty drogowe Beton Pref?

Nasze wyroby z betonu, w tym płyty drogowe, spełniają wymogi Państwowego Instytutu Budowlanego i odznaczają się wysoką jakością. Przede wszystkim cechują się ogromną wytrzymałością, dzięki czemu bez problemu znoszą duży ruch maszyn budowlanych oraz pojazdów ciężarowych. Są również odporne na wiele niekorzystnych czynników zewnętrznych, w tym chociażby na mróz i wysokie temperatury. Dlatego z powodzeniem można je wykorzystywać niezależnie od aktualnie panującej pogody. Nasze płyty betonowe drogowe są ponadto odporne na ścieranie, odkształcenia czy uszkodzenia mechaniczne, co w połączeniu z wyżej wymienionymi zaletami zapewnia im wieloletnią żywotność.

Dlaczego warto postawić na nasze płyty betonowe drogowe?

Budowa właściwej drogi zamiast tymczasowej jest zdecydowanie mniej korzystna cenowo, dlatego nasze płyty betonowe drogowe cieszą się tak dużą popularnością. Co jednak najważniejsze, okazują się również rozwiązaniem na lata – po zakończeniu prac budowlanych z powodzeniem można je zdemontować i wykorzystać ponownie w innym miejscu.

Dzięki wysokiej jakości materiałom oraz wykonaniu nasze płyty drogowe cechują się długą żywotnością, pozwalającą na ich wielokrotne wykorzystanie. To wiąże się z dużą oszczędnością finansową. Warto również zaznaczyć, że są niezwykle proste zarówno w montażu, jak i demontażu, a także mogą posłużyć do składowania materiałów budowlanych, zabezpieczając je przed wilgocią.

Z naszych płyt drogowych skorzystały już setki firm

O wysokiej jakości oraz niezawodności naszych płyt drogowych świadczy ich duża popularność wśród inwestorów, którzy chętnie wykorzystują je zarówno przy okazji małych, jak i dużych inwestycji. Opinie dotyczące produktów dostępnych w naszym sklepie bardzo często podkreślają ich korzystne właściwości, przekładające się na długą żywotność, a w konsekwencji również na oszczędność finansową.

Płyty drogowe – cena

Jeśli chodzi o dostępne w naszym sklepie płyty drogowe, cena jest w pełni adekwatna do gwarantowanej jakości. Kupując nasz produkt, można mieć pewność, że podoła on wielokrotnemu wykorzystaniu i będzie służył niezawodnie nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT

masz pytanie? zadzwoń lub napisz:

BETON PREF

Sołtyków

664 689 530 880 363 323

masz pytanie?
skorzystaj z formularza obok.

Formularz Kontaktowy