Szamba betonowe Płock

Płock – szamba betonowe

Inwestycja w dobrej jakości szambo to aspekt, o który warto zadbać. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się zarówno produkcją, jak i dystrybucją szamb betonowych w Płocku. Wykorzystywany w produkcjach beton spełnia wymogi Państwowego Instytutu Budowlanego (ITB). Zapewniamy 100% szczelność, odporność na wilgoć, wytrzymałość oraz konkurencyjną cenę. Wysoką jakość naszych działań produkcyjnych oraz usług sprzedażowych potwierdzają opinie tysięcy zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą szamb betonowych. Płock to jeden z główniejszych obszarów naszej działalności.

Szambo Betonowe – Płock | Specyfikacja 

Decyzja o zakupie konkretnego zbiornika powinna być poprzedzona dokładną poszczególnych elementów specyfikacji. Jednym z podstawowych elementów produkcji naszego przedsiębiorstwa są gotowe szamba. Płock, a także okoliczne miejscowości to główny obszar naszej działalności. Dysponujemy własnym laboratorium, w którym przeprowadzane są szczegółowe badania jakości wykorzystywanych do produkcji surowców. Mnogość wymiarów szamb jednokomorowych i wielokomorowych pozwala na dostosowanie zbiornika do indywidualnych potrzeb. 

Czym się charakteryzują szamba jednokomorowe? | Płock

W naszej ofercie znajdują się m.in. szamba jednokomorowe. Płock to miejscowość, w której realizujemy nasze usługi sprzedażowe i zapewniamy terminową dostawę bloków betonowych na wskazany przez klienta adres. Ten typ szamba – jak sama nazwa wskazuje – posiada wyłącznie jedną komorę. Stosowane są przede wszystkim do gromadzenia ścieków w gospodarstwach domowych, ale znajdują zastosowanie także w mniejszych zakładach przemysłowych, czy budynkach użyteczności publicznej. Ze względu na swoją jednokomorową specyfikę, zwykle wykorzystuje się je do gromadzenia ścieków z jednego źródła. Dostępne na naszej stronie szamba jednokomorowe posiadają różne wymiary i pojemności, co pozwala na indywidualne dopasowanie zbiornika do potrzeb budynku.

Czym się charakteryzują szamba dwukomorowe? | Płock

Kolejną kategorią produktów betonowych, dostępnych w naszej ofercie, są szamba dwukomorowe. Płock to miasto, w którym nasi klienci mogą liczyć na ich szybką dostawę. W dwukomorowych szambach betonowych ścieki wpływają do pierwszej komory, w której dochodzi do separacji ciał stałych od cieczy. Nadmiarowe ścieki płynne przedostają się wówczas do drugiego zbiornika. Dzięki temu właściciele budynków nie muszą tak często wywozić nieczystości. Dużą zaletą szamb dwukomorowych jest możliwość ponownego wykorzystania oczyszczonej wody i odprowadzenia jej do gleby. To rozwiązanie bywa niezwykle przydatne na suchych terenach. Przed podjęciem decyzji o zakupie tego typu szamba należy upewnić się, czy mamy możliwość legalnego odprowadzania wody ze zbiornika z wykorzystaniem specjalnego drenażu.

Szamba wielokomorowe Płock – nasza oferta

Na naszej stronie dostępne są także szamba wielokomorowe. Płock jest miastem, w którym konsumenci bardzo często decydują się na zakup tego rozwiązania. Ten typ szamb to doskonałe rozwiązanie w sytuacjach, w których nie mamy możliwości podłączenia się do sieci kanalizacyjnej. Składają się z dwóch, lub większej ilości komór. Ich specyfika działania jest analogiczna do szamb dwukomorowych. To znaczy, że pierwsza komora służy do osadzania i separacji ciał stałych od cieczy, a kolejne zbiorniki odpowiadają za oczyszczanie, czy zagęszczanie osadu. 

W przypadku jakichkolwiek pytań co do specyfikacji szamb lub wątpliwości co do doboru odpowiedniego typu zbiornika serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania.

Polecane produkty

KONTAKT

masz pytanie? zadzwoń lub napisz:

BETON PREF

Sołtyków

664 689 530 880 363 323

masz pytanie?
skorzystaj z formularza obok.

Formularz Kontaktowy